Jak nam pomóc

Wspólnota Integracyjna “Jaśmin” to organizacja wspierająca dzieci specjalnej troski ze schorzeniami zespołów Downa i Aspergera, ADHD, mózgowym porażeniem dziecięcym, upośledzeniem umysłowym ale nie tylko. Jest organizacją niedochodową wobec czego sama potrzebuje wsparcia ze strony instytucji, osób prywatnych itp.

Istnieją dwa zasadnicze rodzaje pomocy dla naszej organizacji:

Każdy może zostać sponsorem Wspólnoty “Jaśmin” bo też każdy przysłowiowy grosik jest dla nas niezwykle istotny. To głównie dzięki sponsoringowi możemy prowadzić naszą działalność w takim zakresie w jakim teraz yo czynimy. A chcielibyśmy robić to jeszcze lepiej, jeszcze bardziej. Dlatego zachęcamy i wciąż będziemy zachęcać do takiego właśnie wspierania naszej organizacji. Pomagając nam, pomagasz naszym dzieciom.

O ile pierwszą z wymienionych form pomocy może wybrać praktycznie każdy, o tyle bycie wolontariuszem stawia już szereg wymagań dla potencjalnych chętnych. Dlatego, aby dowiedzieć się jak wstąpić w szeregi wolontariuszy Wspólnoty Integracyjnej “Jaśmin”, zapoznaj się w pierwszej kolejności z tekstem: Zostań Wolontariuszem.

Jeżeli po tej lekturze wciąż będziesz – drogi czytelniku – zainteresowany wstąpieniem w nasze szeregi, zapraszamy do kontaktu z nami.