IX Bal Przebierańców Wspólnoty Jaśmin

15 stycznia odbył się w salach bankietowych Jolly Inn doroczny jaśminowy bal przebierańców. Jest to wspaniła impreza gdzie bawią się razem wszyscy i mają okazję poszaleć w przebraniach z bajek i nie tylko. Zabawa na parkiecie była porywająca dzięki prowadzącej wolontariuszce Izabelli Kantorowicz wraz z DJ-em Januszem O.

 

 

Zmęczeni, regenerowali swoje siły pizzą, ciastami, owocami w czekoladzie ,napojami orzeżwiającymi i ciepłymi oraz innymi smakołykami. W balu uczestniczyło około 500 osób. Celem naszej zabawy jest integracja dzieci jaśminowych z innymi milusińskimi oraz zbiórka funduszy na zimowy i letni wypoczynek jaśminowych podopiecznych jezuity ojca Pawła Witon, który jest opiekunem duchowym.

 

 

Duża popularnością cieszy się loteria jaśminowa z wieloma wspaniałymi nagrodami jak duży telewizor, iPods, popularne lalki “American Girl”, sanki, klocki lego i wiele innych. Na dolnej sali były liczne gry i konkursy, malowanie twarzy, “Clown” i następny D.J. Impreza ta jest organizowana przez wolontariuszy i rodziców jaśminowych. Duża cześć uczestników wraca co roku, wiec ZAPRASZAMY ZA ROK!

 

Video


« 1 of 3 »